Sulu Boya Malzemeleri Çukurovada

Sulu Boya Kursları

Thumbnail image 

Anadolu Güzel Sanatlardaki Tüm Kurslar

Suluboya Kurslari


Color palette

İsterseniz Hobi Kursları İçerisinde İsterseniz Üniversiteye Hazırlık İsterseniz de Çocuk Gruplarında Suluboya Kurslari, her sezon 3 ayrı grupla çalışmalarını sürdürmektedir.

1. Grup: Salı günleri 09.00 ile 16.00 saatleri arasında,
2. Grup: Perşembe günleri 09.00 ile 16.00 saatleri arasında,
3. Grup: Cumartesi günleri 13.00 ile 16.00 saatleri arasında atölye çalışmasına katılırlar.

Çalışmalar karakalem, kuru boya, yağlı boya, pastel, cam boyama, dokulu çalışmalar gibi tekniklerle devam etmektedir. Dileyen arkadaşlar 1 gün veya 2 gün derslere katılabilirler. Dilediğiniz zaman kayıt olabilirsiniz. Çizimde sıfır seviyede olan arkadaşlar da rahatlıkla başlayabilirler.


Hobi Sanat Atölyelerinde Orijinal ve Kişiye Özgün Olması Dileği ile Çalışmalarımızı Sürdürmekteyiz. Sanatın Birleştirici gücünü burada görüyoruz. Şehrin Farklı Yerlerinde Gelen Öğrencilerimizle Dost İlişkiler kurarak 10 yıldır Atölyemizi Sürdüren Öğrencilerimiz var.

Mayıs ayı sonunda veya haziran ayının ilk haftaları çeşitli galerilerde sergiler yapılarak, çalışmalar sanatseverlerin beğenisine sunulur. Ayrıca eserlerin internet üzerinden satışı içinde çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Anadolu Güzel Sanatlar Atölyemizle tanıştıktan sonra pek çok arkadaşımız gibi uzun seneler bir aile gibi bütünleşerek atölyemizden kopmayacağınıza inanıyoruz.

  • Kurs Ortamını Merak Ediyorsan
  • Kurs Ne Kadar Eğlenceli Merak Ediyorsan
  • Atölyede Çekilen Videoları Merak Ediyorsan
  • Öğrencilerin Yaptığı Çalışmaları Görmek İstersen
  • Usta Çizerlerin Çalışmalarını Görmek İstersen

Sizleri Kursumuza Bir Kahve İçmeye Bekleriz

Sulu Boya Kursları


Sulu Boya Kursları arayışınız var ise doğru adrestesiniz. Anadolu Sanat Merkezi olarak her yaş grubuna ait kurslarımız mevcuttur.


Kendine özgü bir tekniği olan suluboya çalışmaları için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Boyanın sulandırılması ile yapılan bu sanat için hayallerinizi ertelemeyin.


Sulu boya tekniğinde oldukça dikkatli olmak gerekir. Çünkü sulu boyanın yoğunluğu sağlanmaz ise altındaki kalem izlerini gösterebilir. Bu kadar zor olmasına rağmen boyanın koyudan açığa geçişi rtam bir sanat eseridir.  Su ile kaynaşan boyalar kendine has özel bir doku sergiler. Böylelikle sulandırma seviyesine göre resim ortaya çıkar. Sulu boyada ise kağıdın beyazlığından yararlanılması resme güzellik veren teknik özelliklerden biridir.


Sula boya kursları sandığınız kadar maliyetli değildir. Sulu Boya İle İlgili Malzemeler nerede? diye düşünüyorsanız öğrencilerimiz için derlediğimiz ekonomik ve faydalı ürünleri ihtiyacınız olduğu an kursumuzdan tedarik edebilirsiniz. Bunun için ekstra bir enerji harcamanıza gerek kalmaz. Kullanılan malzemeler ise en temelde; suluboya, kağıt, resim altlığı, su kabı ve süngerdir.


 

Sulu Boya Eğitimleri alabileceğiniz en iyi sanat atölyesiyiz. Uzman öğretmlerimiz ile birlikte yetenek kurslarına hazırlanan öğrencilerimiz için üniversitenin kapılarını aralıyoruz. Sınıf dinamikleri ve yaş gruplarına göre sınıflandırmalar yapılmaktadır. Daha detayli bilgi almak adına sizi atölyemize bekliyoruz.


 

Anadolu Sanat Marketimizde Sizinde Beğenebileceğiniz Hoş ve Güzel Ürünlerimiz Var İncelemek İsterseniz Tıklayın

Thumbnail imageAdana Sanat KurslarıThumbnail imageAdana Sanat KurslarıThumbnail imageAdana Sanat Kursları

Thumbnail imageAdana Sanat AtölyesiThumbnail imageAdana Sanat AtölyesiThumbnail imageAdana Sanat Atölyesi

Thumbnail imageSulu Boya AtölyesiThumbnail imageSulu Boya AtölyesiThumbnail imageSulu Boya Atölyesi

Thumbnail imageSulu Boya KurslarıThumbnail imageSulu Boya KurslarıThumbnail imageSulu Boya Kursları

Thumbnail imageSuluboya KurslarıThumbnail imageSuluboya KurslarıThumbnail imageSuluboya Kursları

RisusArt Market Açıldı İnceleyiniz
Gurur Tablomuzu İnceleyiniz
Hangi Kursa Gelebiliriz İnceleyiniz
Sanat Sergilerimiz İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Eğlence ve Etkinlikler İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Market Açıldı Görmek İçin

Thumbnail image 

Kayserideki Sulu Boya Örneklerine Bakınız, Kayserideki Sulu Boya Sergileri, Kayserideki Sulu Boya Sergilerimizi Gezdinİz Mi, Kayserideki Sulu Boya Tekniği, Kayserideki Sulu Boya Tekniği Nedir, Kayserideki Sulu Boya Video Derslerini İnceledin Mi